Pinkpop wordt in 2018 op vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 juni gehouden.
Dat is NIET met Pinksteren!

VRIJDAG 15 JUNI

Mainstage
15.30-16.30 LIL’ KLEINE Drank & Drugs
17.30-18.30 BLØF Zoutelande
19.30-20.30 SNOW PATROL Chasing Cars
21.30-00.00 PEARL JAM Alive

North Stage
16.30-17.30 JESS GLYNNE Hold My Hand
18.30-19.30 OH WONDER Without You
20.30-21.30 THE OFFSPRING Pretty Fly

Brightlands Stage
15.00-15.30 WALDEN The Moment
16.30-17.30 THE LAST INTERNATIONALE Life, Liberty, and the Pursuit of Indian Blood
18.30-19.30 BLAUDZUN _Hey now
20.30-21.30 OLIVER HELDENS Shades Of Grey

Stage 4
15.30-16.30 SLYDIGS Light The Fuse
17.30-18.30 THE ACADEMIC Bear Claws
19.30-20.30 DONNIE De Tuinslang

The Script at Pinkpop

Garden of Love
16.30-17.00 en 19.00-19.30 AÏCHA CHERIF Alive – Hotelbar Sessions

ZATERDAG 16 JUNI

Mainstage
13.30-14.30 WALKING ON CARS Speeding Cars
15.30-16.30 MISS MONTREAL Just a Flirt
17.30-18.30 NOTHING BUT THIEVES Amsterdam
19.30-20.30 THE SCRIPT Superheroes
21.30-00.00 FOO FIGHTERS Learn To Fly

North Stage
14.30-15.30 JP COOPER September Song
16.30-17.30 PAROV STELAR Booty Swing
18.30-19.30 A PERFECT CIRCLE TalkTalk
20.30-21.30 NOEL GALLAGHER’S HIGH FLYING BIRDS It’s A Beautiful World

Brightlands Stage
14.30-15.30 MARMOZETS Captivate You
16.30-17.30 AURORA Half The World Away
18.30-19.30 SEVN ALIAS In Amsterdam
20.30-21.30 ALAN WALKER Faded

Stage 4
13.30-14.30 THEO LAWRENCE & THE HEARTS All Along
15.30-16.30 GANG OF YOUTHS The Deepest Sighs, the Frankest Shadows
17.30-18.30 YOUNGR Out Of My System
19.30-20.30 DE LIKT Ja Dat Bedoel Ik

Garden of Love
16.30-17.00 en 19.00-19.30 RILEY PEARCE Brave

ZONDAG 17 JUNI

Mainstage
13.45-14.45 RONNIE FLEX & DEUXPERIENCE Is Dit Over
15.45-16.45 JESSIE J Domino
17.45-18.45 DI-RECT (in plaats van The Kooks)
19.45-21.00 EDITORS Papillon
21.00-22.00 DJ RASHIDA Boiler Room
22.00-23.30 BRUNO MARS Grenade

North Stage
13.00-13.45 MICHELLE DAVID & THE GOSPEL SESSIONS There’s A Light
14.45-15.45 MILKY CHANCE Stolen Dance
16.45-17.45 YEARS & YEARS King
18.45-19.45 TRIGGERFINGER I Follow Rivers
21.00-22.00 OSCAR AND THE WOLF Breathing

Brightlands Stage
13.00-13.45 CLOVES Don’t Forget About Me
14.45-15.35 MAAN Jij bent de liefde
16.45-17.45 BRIAN FALLON & THE HOWLING WEATHER Forget Me Not
18.45-19.45 DON DIABLO On My Mind
21.00-22.00 GRETA VAN FLEET Highway Tune

Stage 4
13.50-14.35 TOM WALKER Leave a Light On
15.45-16.45 THE OVERSLEPT Stolen Car
17.55-18.40 SCARLET PLEASURE Deja Vu
19.55-20.45 SIGRID Strangers

Garden of Love
16.45-17.15  en 19.00-19.30 BLACKBIRD Lost In The Middle

Podiumpresentatie: Eric Corton, Domien Verschuuren, Eva Cleven en Sander Ruijters

Kaartverkoop via www.ticketmaster.nl.